در برقی اتوماتیک و کرکره
ساخت و نصب کانال پلی یورتان
نمایندگی تفال
خرید اتو بخار
زودپز تفال
مرکز فروش توتون
خرید پیپ
تشك طبى
چاپ مركزي
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :چاپ
تاريخ: ۲۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۱۲:۵۳:۱۰

 

طي جنگ تحميلي ايران و عراق، يك پناهگاه با دو ورودي اصلي در ضلع جنوب شرقي پارك شهر ساخته شد تا مردم بتوانند در صورت لزوم به آن هتل ديپلمات تهران پناه ببرند. پس از اتمام جنگ اين پناهگاه تغيير كاربري داد و با همت مسوولان به آكواريوم و هتل بلور نمايشگاه ماهي هاي آب شيرين تبديل شد. اين آكواريوم زير نظر معاونت امور اجتماعي منطقه 12 فعاليت مي كند و مردم مي توانند از آن بازديد كنند. همچنين در اين مكان امكان خريد انواع ماهي و لوازم آكواريوم نيز وجود دارد. آدرس : ضلع جنوب شرقي پارك شهردر اسفند ماه سال ۸۸ بخشي از پارك شهر تهران نيز به باغ هتل آفتاب تهران پرندگان اختصاص يافت تا مراجعان بتوانند به تماشاي اين موجودات بپردازند. اين باغ در ۳ قطعه با مساحتي بالغ بر ۴۳۶۲ مترمربع احداث شد و ساخت، محوطه سازي، فضاي سبز و بركه، حصاركشي، روشنايي و ... آن بالغ بر 1 ميليارد و ۵۰۰ ميليون ريال هزينه در بر داشت.

موضوع:
برچسب‌ها: هتل آفتاب تهران، هتل، تهران،

نويسنده :چاپ
تاريخ: ۲۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۱۲:۵۲:۵۲

 

در بخشي از پارك شهر ساختماني به نام موزه صلح تهران ديده مي شود كه يكي از موزه‌هاي عضو شبكه بين‌المللي موزه‌هاي صلح به شمار مي رود. موزه هاي صلح با هدف ترويج فرهنگ صلح تاسيس مي شوند و تلاش مي كنند از طريق نشان دادن پيامدهاي ناگوار جنگ و خشونت و آثار زيان بار آن بر انسان‌ها و محيط زيست، جلوي اين پديده شوم را بگيرند. هتل مركزي تهران موزه صلح تهران در سال 1386 توسط اعضاي انجمن حمايت از قربانيان سلاح هاي شيميايي بنيان گذاري شده و تعدادي از قربانيان سلاح هاي شيميايي نيز به عنوان راهنماهاي موزه در آن فعاليت مي كنند. اين موزه تنها جايي براي تماشاي اشيا نيست و مي توانيد در آن به گفتگو با داغ ديدگان فيزيكي و روحي جنگ نيز بپردازيد و تجربه هاي تازه اي كسب كنيد. كاربرد سلاح هاي شيميايي در جنگ عراق عليه ايران و پيامدهاي آن موضوع مورد توجه در اين موزه است؛ اما موضوعات ديگري همچون بمباران اتمي هيروشيما و هتل مهرگان تهران ناكازاكي در ژاپن، جنگ‌هاي جهاني اول و دوم، كاربرد سلاح هاي ممنوعه در جنگ‌ها شامل بمب هاي خوشه‌اي، مين و سلاح هاي حاوي اورانيوم و آثار و عوارض هر كدام از اين سلاح ها نيز در موزه به چشم مي خورد. به جز ديدن ابزارآلات مورد استفاده در جنگ تحميلي ايران و عراق همچون ماسك‌هاي ضد شيميايي مي توانيد از امكانات ديگر موزه نيز استفاده كنيد كه عبارتند از: كتابخانه صلح، گالري هنر براي صلح، كارگاه هاي آموزشي، موزه مجازي و استوديوي ثبت تاريخ شفاهي.

نويسنده :چاپ
تاريخ: ۲۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۱۲:۵۲:۳۶

 

خيابان امام خميني تهران يكي از گذرگاه هايي است كه شما را به گشتي تاريخي و جذاب در تهران قديم فرا مي خواند و ديدني هاي بسياري را براي تان به نمايش در مي آورد. در ميان ساختمان هاي قديمي و جالب و موزه هايي كه در راستاي اين خيابان هتل توچال تهران قرار دارند، پارك شهر جاذبه اي بسيار متفاوت محسوب مي شود؛ جايي كه تنها يك بوستان معمولي نيست و بخشي از تاريخ تهران را در خود جاي داده است. اين پارك 25 هكتاري سال هاست كه در پايتخت جا خوش كرده و امروزه خاطرات بسياري از ساكنان قديمي اين شهر را زنده مي كند. پارك شهر قديمي ترين بوستاني است كه در تهران ساخته شده است و هنوز هم لحظات خوشي را براي تهراني ها رقم مي زند.  در ادامه با ما باشيد تا اين بوستان و امكاناتش را بيشتر بشناسيم... شايد امروزه اين پايتخت زيبا، شهري دود گرفته و شلوغ به نظر برسد؛ اما باز هم نمي توان زيبايي ها و ديدني هايش را ناديده گرفت. امروز مي خواهيم شما را با اولين رزرو هتل توچال تهران پارك اين شهر آشنا كنيم كه بارها و بارها نامش به گوش تان خورده و شايد از كنارش عبور كرده باشيد. مقصد امروزمان پارك شهر است كه در قلب تهران جاي گرفته و ساكنان اين شهر را به گشت و گذاري متفاوت فرا مي خواند. با كارناوال همراه باشيد و قدم در اين پارك بگذاريد تا لحظات خاطره انگيز و نوستالژيكي را تجربه كنيد...

نويسنده :چاپ
تاريخ: ۲۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۱۲:۵۲:۱۹

 

در زمان هاي گذشته، لذت تماشاي چرخ ماهي ها در حوض فيروزه اي خانه ها يا لذت دور هم نشيني با دوستان و همسايگان آن قدر شيرين هتل ساسان تهران و جذاب بود كه كمتر كسي پايش را براي خوش گذراني به بيرون از خانه مي گذاشت. هنوز پاي ماشين هاي كوچك و بزرگ به اين وسعت به شهر باز نشده بود و كوچه ها مملو از بچه هايي بود كه براي بازي گرد هم مي آمدند. كم كم آن خانه هاي نقلي و حياط دار جاي شان را به خانه هايي مدرن تر با ظاهري متفاوت دادند؛ روز به روز به ارتفاع ساختمان ها اضافه شد و خاطره اي از شيريني آن روزها بر جاي گذاشت.  رشد روز افزون ساختمان ها و كم شدن فضاي سبز باعث شد تا در شهرها فضاهايي به نام پارك يا بوستان به وجود آيد. اين فضاها ايجاد شدند تا ساكنان اين ساختمان هاي بلند بتوانند براي لحظاتي از چهارديواري خانه هاي هتل شيان شان دور شوند و دنيايي متفاوت را لمس كنند. كلانشهر تهران از جمله شهرهايي بود كه اين روند را در طي زمان پشت سر گذاشت و پارك ها يكي پس از ديگري در آن به وجود آمدند.

 

موضوع:
برچسب‌ها: هتل ساسان تهران، هتل شيان، تهران، هتل،

نويسنده :چاپ
تاريخ: ۲۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۱۲:۵۲:۰۱

 

يكي از مهم ­ترين و قديمي ­ترين مجموعه هاي جنگلي موجود در باغ گياه شناسي است كه عمليات اجرايي ايجاد اين مجموعه گياهي از سال ۱۳۵۱ آغاز  هتل گلستان تهران گرديده و همچنان تلاش مي كنند تا گياهان علفي و چوبي مناطق جلگه اي و ميان بند ارتفاعات جنگلي­ خزر جمع آوري و كاشته شود . در اين قسمت ۶۴ گونه درختي و درختچه ­اي از ۲۹ تيره گياهي وجود دارند. تعداد كل درختان موجود در مجموعه رويشي خزر برابر با ۵۰۲۴ اصله مي باشد . وقتي وارد اين رزرو هتل مهر تهران قسمت از باغ مي شويد رطوبت هوا به دليل درياچه مصنوعي كنار اين مجموعه، بالا مي رود و با درخت هاي سبز و تو در تو انگار قدم به داخل جنگل هاي شمال ايران گذشته ايد. جالب توجه است كه حتي خاك اين ناحيه را از شمال ايران آورده اند .

نويسنده :چاپ
تاريخ: ۲۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۱۲:۵۱:۴۳

 

پارك لاله از طريق تمامي خيابان هاي اطرافش قابل دسترسي مي باشد اما اگر مي خواهيد با خودروي شخصي به اين پارك برويد، حواستان به طرح هاي ترافيكي حاكم بر منطقه باشد. در صورت استفاده از وسايل حمل و نقل عمومي انتخاب هاي زير پيش روي هتل نووتل شما قرار دارند: مترواز خطوط مختلف مترو استفاده كنيد و خودتان را به ايستگاه مترو ميدان انقلاب اسلامي در خط ۴ مترو تهران برسانيد. با استفاده از يك تاكسي در خيابان كارگر شمالي و طي كردن يك مسير كوتاه مي توانيد به پارك لاله برويد. اتوبوساتوبوس‌هاي ميدان آزادي - ميدان هفت تير و ميدان آزادي - ميدان وليعصر در ايستگاه ضلع جنوبي پارك لاله توقف دارند و مي توانيد به وسيله ي آنها خودتان را به پارك برسانيد.  تاكسي براي آنكه با تاكسي به پارك لاله برسيد بايد خطوطي را انتخاب نماييد كه ار بلوار كشاورز، خيابان هتل فرودگاه امام فاطمي و خيابان كارگر شمالي عبور مي كنند. خطوط تاكسيراني در ميدان وليعصر، ميدان دكتر فاطمي، ميدان هفت تير و انقلاب اسلامي تاكسي هايي را براي رسيدن به پارك لاله دارند.

 

موضوع:
برچسب‌ها: هتل نووتل، هتل فرودگاه امام، هتل،

نويسنده :چاپ
تاريخ: ۲۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۱۲:۵۱:۲۸

 

بسياري از افراد پارك لاله را براي ورزش در كنار دوستان و خانواده شان انتخاب مي كنند. فضاي متفاوت پارك اين امكان را به آنها مي دهد كه هم از كنار هم بودن لذت ببرند و هم با ورزش به سلامتي خود كمك كنند. شطرنج : اگر به شطرنج علاقه داريد يك همراه براي خود انتخاب كنيد و به قسمت هاي شمالي پارك برويد. با استفاده از ميزهاي شطرنج مي توانيد اسپيناس پالاس لحظات خوشي را براي خود رقم بزنيد. فدراسيون شطرنج نيز در نزديكي هاي همين پارك مي باشد. واليبال و فوتبال : زمين‌ واليبال در شمال پارك قرار دارد و امكان يك بازي مفرح را برايتان فراهم مي كند. زمين چمن مصنوعي فوتبال نيز در دسترس علاقه مندان به اين رشته ي ورزشي قرار دارد.باشگاه و تيچر اسكيت : باشگاه و تيچر اسكيت نيز در ضلع شمالي اين پارك در دسترس شما قرار دارد و امكان تجربه ي لحظات مهيج اسپيناس پالاس را به شما مي دهد.دستگاه هاي ورزشي: سالن چند منظوره ورزشي در پارك لاله امكاناتي را براي انجام ورزش هاي مختلف در اختيار شما قرار مي دهد. دستگاه هاي ورزشي نيز در قسمت هاي مختلف پارك وجود دارند و مي توانيد از آنها استفاده نماييد.

 

موضوع:
برچسب‌ها: اسپيناس پالاس، ، تهران،

نويسنده :چاپ
تاريخ: ۲۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۱۲:۵۱:۰۹

 

هتل سه ستاره ورزش در قلب شهر تهران بزرگ با طراحي و دكوراسيون جديد و زيبا در خيابان حجاب خيابان فاطمي واقع شده است. هتل ورزش تهران داراي 24 واحد اقامتي با ظرفيت 59 تخت در انواع مختلف اتاق است و محيط رفاهي مناسب براي اقامت مهمانان  هتل ورزش تهران مهيا كرده است. همچنين داراي واحدهاي اقامتي 2 تخته، سه تخته، 4 تخته و سوئيت با كليه امكانات مطلوب هتل هاي 3 ستاره مي باشد و همچنين دسترسي آساني به مراكز تجاري و وسايل نقليه عمومي دارد. هتل ورزش با دارا بودن امكاناتي از قبيل رستوران و كافي شاپ با غذاها و نوشيدني هاي متنوع، مجموعه ورزشي شامل استخر، سونا و جكوزي، سالن پذيرايي چند منظوره، پاركينگ اختصاصي و همچنين اينترنت پرسرعت آماده پذيرايي از ميهمانان گرامي خود مي باشد . هتل ورزش اقامتگاهي مناسب  براي كساني است كه به دنبال اقامتي خوب و كم هزينه در تهران هستند. اين هتل از بهترين  هتل ورزش تهران سه ستاره مي باشد كه در مركز شهر تهران در خياباني كم تردد واقع شده است. هتل ورزش در نزديكي مراكز تجاري، موزه فرش و موزه هنرهاي معاصر قرار دارد و خدمات هتل ورزش تهران و امكانات خوبي را به مسافران ارائه مي دهد. سالن جلسات هتل آماده ميزباني مهمانان جهت برگزاري هرگونه مراسم و نشست‌ها است.

موضوع:
برچسب‌ها: هتل ورزش تهران، هتل ورزش، تهران،

نويسنده :چاپ
تاريخ: ۲۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۱۲:۵۰:۵۰

 

امكانات مناسب از جمله زمين بازي كودكان، مسير ويژه دوچرخه سواري و آلاچيق هايي براي برپايي پيك نيك دغدغه اي براي يك روز مفرح برايتان هتل فرودگاه امام خميني باقي نمي گذارد.پارك لاله نام يكي از پارك هاي تهران است كه تقريبا در مركز شهر قرار دارد و از ديرباز مورد توجه شهروندان تهراني قرار داشته است. فضاي سبز، امكانات و ويژگي هاي خاص پارك باعث شده است كه بسياري از افراد براي دورهمي هاي دوستانه و قرارهايشان پارك لاله را انتخاب كنند. اين پارك با وسعت ۳۳۰,۵۳۸ مترمربع بخش كوچكي از شهر تهران را در بر مي گيرد اما خاطره هاي بسياري را در قلب خود جاي داده است.آب‌نما و جويبارهاي مارپيچ در بخش جنوب شرقي اين پارك تصويري از پارك هاي ژاپني را به نمايش مي گذارند و يكي از پرطرفدارترين فضاها به شمار مي روند. علاوه بر اين آبنماهاي سنگي، آبنماي مسجد، هتل فرودگاه امام خميني آبنماي مركزي، آبنماي ابوريحان و آبنماي پلكاني نيز در بخش هاي ديگر پارك قرار دارند. در جاي جاي پارك سوژه هاي زيادي منتظر لنز دوربين شما هستند تا تجربه اي متفاوت از عكاسي را در حال و هواي شهري برايتان خلق كنند.

نويسنده :چاپ
تاريخ: ۲۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۱۲:۵۰:۲۹

 

هتل جهانگردي شمشك جا گرفته در كوههاي سر به فلك كشيده البرز مركزي در نزديكي پايتخت است.در زمستانهاي زيبا و پوشيده از برفش مي توانيد در هتل جهانگردي شمشك محوطه هتل از تله كابين و تله اسكي بيشترين لذت را از سفر خود هتل جهانگردي شمشك ببريد.هر چند در زمستان هتل فاقد پاركينگ است و به دليل مسير برفي و لغزنده آن براي رسيدن به هتل بايد از راه پله استفاده كنيد، ولي ارزش اين را دارد كه براي لذت بردن از مجموعه پيست و تفريحي دربندسر و تله كابين ديزين كه در نزديكي هتل قرار دارد، سري به اين منطقه تفريحي و ورزشي بزنيد. تابستان هاي هتل شمشك بسيار زيبا و داراي آب وهواي دلپذيري است كه مي توانيد براي فرار از شهرهاي شلوغ و آلوده به اين هتل آمده و هتل جهانگردي شمشك در اين هتل سفري به ياد ماندني را براي خود رقم بزنيد.اين مجموعه اقامتي در هتل جهانگردي شمشك يكي از مناطق بكر و طبيعي اين منطقه قرار دارد و طي ساليان گذشته با وجود ساخت و ساز منطقه ،موقعيت خود را حفظ كرده است. آب و هواي اين منطقه در تمام فصول سرد است و منطقه ييلاقي به شمار مي رود.  هتل جهانگردي شمشك داراي 11 اتاق 2 تخته، سه سوئيت 4 تخته و يك سوئيت ويژه 4 تخته است.

موضوع:
برچسب‌ها: هتل جهانگردي شمشك، شمشك،

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ]