در برقی اتوماتیک و کرکره
ساخت و نصب کانال پلی یورتان
نمایندگی تفال
خرید اتو بخار
زودپز تفال
مرکز فروش توتون
خرید پیپ
تشك طبى
هتل
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :chapmankart
تاريخ: 1397/5/29  ساعت: ۰۹

 

درشهرواقع شده و تعدادي اتاق ، سالن غذاخوري ـ به اندازه اي كه بتواند غذاي ساكنان اتاقها را تأمين نمايد ـ كتابخانه و سالن مطالعه و اتاق تلويزيون درآن پيش بيني وآماده شده است. پانسيون معمولاً اتاق را به صورت ماهانه و يا سالانه اجاره داده و مشتريان ديگري را از خارج هتل پاسارگاد تهران براي صرف غذا نمي پذيرد . بر همين اساس معمولاً سالن غذاخوري پانسيون فقط به اندازه احتياج اتاق ها در نظرگرفته مي شود . درپانسيون ها مقرارت خاصي وجود دارد و مسافران مي بايست در ساعات معيّني براي صرف صبحانه ، نهار و شام سرميزحاضرشوند وتا ساعت مشخصي نيز درب ورودي پانسيون باز است. ريزورت هتل Resort Hotel:به هتل هايي اطلاق مي شود كه معمولاً نزديك چشمه هاي مواد معدني و يا ساحل قرار دارند. (هتل هاي مخصوص استراحت )هتل آپارتمان Apartment Hotel: هتل پاسارگاد تهران مكانى است براى اقامت تا در آن از مسافر پذيرايى شود. حال اگر امكان پذيرايى در هتل كاهش يابد ، هتل آپارتمان شكل مي گيرد . در هتل آپارتمان ها وسايل آشپزى وجود دارد و نيازى به رستوران احساس نمى شود . اقامت در هتل آپارتمان بسيار شبيه به اجاره آپارتمان است با اين تفاوت كه قرارداد اجاره اي وجود ندارد و مسافر هر وقت بخواهد مي تواند با هتل تسويه حساب نموده و آنجا را ترك نمايد . بر خلاف هتل ها كه داراي شرايط سختي هستند هتل پاسارگاد تهران آپارتمانها داراي انعطاف پذيري بالائي بوده و انواع بسيار متفاوتي دارند . معمولاً شبيه هتل ها ساخته مي شوندو داراي تعداد زيادي آپارتمان مي باشند . دوره اقامت در آنها بسيار متفاوت بوده و از چند روز تا چند ماه متغير است .معمولاً قيمت آنها از هتل هاي هم رديف پايين تر است مسافريني كه در آن اقامت مي گزينند آنرا به مثابه خانه خود انگاشته كه موقتاً از محل اصلي زندگي آنها به دور است . بنابراين هرآنچه كه در خانه فراهم است ممكن است در هتل آپارتمان نيز فراهم باشد.

:
برچسب‌ها:

نويسنده :chapmankart
تاريخ: 1397/5/29  ساعت: ۰۹

 

روزاي جمعه توي اين پاركينگ از ماشين پارك كردن خبري نيست، جمعه بازاره! كلي دستفروش با كلي لوازم دست ساز توي طبقات اين پاركينگ هتل ارس تهران بساط مي كنن و آدماي زيادي هر هفته به اينجا سر ميزنن. لوازمي مثل لوازم و ظروف عتيقه و قديمي، گليم و فرش هاي دست بافت، بدليجات هاي دست ساز، دكوري، كلي لباس هتل ارس تهران سنتي قشنگ و هزار تا چيز ديگه كه هر كدوم يه جور جذابيت داره، توي اين بازار فروخته مي شه. درضمن از هتل ارس تهران ساعت ۸ صبح تا ۴ بعد  از ظهر بازه. يه جمعه بازار با لوازم لوكس و آنتيك و عتيقه و انواع ظروف سنتي و مجسمه هتل بلور تهران و لباس هاي سنتي و زيوآلات دست ساز.

:
برچسب‌ها:

نويسنده :chapmankart
تاريخ: 1397/5/29  ساعت: ۰۹

 

جاده چالوس كه نام رسمي آن جاده 59 است از مهمترين جاده هاي دسترسي به شمال ايران به ويژه شهرهاي غربي استان هتل طالقان مازندران و شرقي استان گيلان به شمار مي آيد. جاده اي كه مسير ابتدايي آن از شهر كرج در استان البرز شروع شده و به شهر چالوس در استان مازندران ختم مي شود. مسيري 163 كيلومتري كه بسياري آن را زيباترين جاده ايران و يكي از دهكده تفريحي كردان زيباترين راه هاي جهان مي نامند. البته منظره هاي چشم نواز و هتل طالقان بي نظيري كه در مسير جاده چالوس وجود دارند، آب و هواي تميز و فرحبخش آن و ديدني هاي زيباي راه، درستي هتل طالقان اين ادعاها را تاييد مي كنند. جاده چالوس، خاطرات شيرين و تلخ فراواني را در ياد بسياري از مردم ايران زنده مي كند. خيلي ها با وجود مشكلات و سختي هايي كه در اين جاده ممكن است براي شان ايجاد شود، باز هم آن را هتل طالقان به ديگر مسيرهاي هتل طالقان رسيدن به شمال ترجيح مي دهند. جاده آسفالته چالوس-كرج كار خود را در سال 1312 آغاز كرد و دسترسي تهراني ها و كرجي ها به شمال ايران را آسان تر ساخت. مسيري كه قطر رشته كوه هاي البرز  هتل طالقان را طي مي كند و به دليل پيچ و خم هاي فراوان و طراحي قديمي خود براي رانندگي با سرعت هاي بالا مناسب نيست.

:
برچسب‌ها:

نويسنده :chapmankart
تاريخ: 1397/5/29  ساعت: ۰۹

 

آن طور كه معاون ميراث فرهنگي اداره كل ميراث فرهنگي استان البرز، «مهناز طاهري»  مي گويد، منبري ۷۰۰ ساله با نام « منبر ارنگه » با عنوان  نخستين اثر منقول استان البرز، در  فهرست ميراث ملي به ثبت رسيد.«مهناز طاهري» در مصاحبه اي كه با ايسنا داشته، پيرامون ساخت اين منبر در سال ۷۰۴ هجري قمري در مسجد «لات‌قاضي» در روستاي «ارنگه» استان البرز و اين كه هنوز مورد استفاده قرار مي گيرد، صحبت كرد و گفت : در جلسه شوراي ثبت سازمان ميراث هتل مرمر كرج فرهنگي و گردشگري كه چهارشنبه گذشته (۲۴ شهريور) برگزار شد، اين منبر به عنوان نخستين اثر منقول استان البرز تائيديه ثبت گرفت، اما هنوز شماره‌ي ثبت آن اعلام نشده است.همچنين او در ادامه صحبت هايش به وجود تزيينات منبت‌كاري بسيار منحصر به فرد به همراه اسليمي‌هاي خاص و زيبايي در قاب نقوش هندسي روي اين منبر تاريخي و همينطور وجود كتيبه‌هاي متعددي از آيات قراني و روايات در آن اشاره هتل امير كبير كرج كرد و ادامه داد : ين منبر تاريخي هنوز در مسجد «لات‌قاضي» استفاده مي‌شود، اما در زمان ابلاغ ثبت ملي اين اثر تاريخي، به متوليان اين مسجد تاكيد مي‌شود كه بايد از اين اثر تاريخي براساس ضوابط و مقررات حفاظتي نگهداري كرد و حتي در صورت امكان با حصار شيشه‌اي از اين اثر محافظت بيشتري شود.

:
برچسب‌ها:

نويسنده :chapmankart
تاريخ: 1397/5/29  ساعت: ۰۹

 

راهيِ طبيعت مي‌شويم تا خُنكاي آبشار را در گرماي تابستان بهتر لمس كنيم. به سوي شمال ايران و استان البرز راه مي‌افتيم و مسير را به هتل كوروش طالقان سمت طالقان ادامه مي‌دهيم.  از ميان زيبايي‌هاي شهر طالقان، كوه‌ها و درياچه اش عبور مي‌كنيم و راه را به سوي روستاي كركبود كج مي‌كنيم.  از جاده‌هايي پيچ در پيچ به بالاي كوهي مي‌رسيم كه در نهايت تعجب با دشتي صاف و پهناور رو به رو مي‌شويد. پس از چند كيلومتر به روستاي زيبا و سرسبز كركبود خواهيد رسيد. در روستاي باصفاي كركبود برخلاف ديگر روستاهاي همجوار و نزديكش، درختان قديمي و سر به آسمان هتل رجينا طالقان ساييده اي به روستا روح بخشيده اند. پس از فاصله گرفتن ۱۴ كيلومتري از طالقان، آبشار باشكوه كركبود كه به آن آبشار كر هم مي گويند پيش روي شماست.

:
برچسب‌ها:

نويسنده :chapmankart
تاريخ: 1397/5/29  ساعت: ۰۹

 

با ورورد به جاده برغان چشم اندازها و مناظر دلپذير به سراغتان مي آيند و نمايشي از زيبايي هاي منحصر به فرد اين منطقه را به راه مي اندازند. تنها چيزي كه به چشم مي آيد درختان هستند و صداي آب نيز لحظه اي شما را رها نمي كند. با رسيدن به هتل گاجره اواسط جاده كوه هايي به شكل قلعه به چشم مي خورند كه پيدا كردن راه نفوذ به آنها سخت مي باشد و احتمالا از مناطق استراتژيك حسن صباح (بنيانگذار دولت اسماعيليه در ايران) در مقابله با مغول ها بوده اند. پس از پشت سر گذاشتن ديدني هاي جاده نوبت روستاست كه با زيبايي هايش شما را افسون كند...در نزديكي شهر كرج روستايي سرسبز و پرطراوت به نام برغان، خودش را بر دامنه هاي جنوبي كوهستان البرز گسترده است. روستاي برغان يكي از جلوه هاي زيباي طبيعت را در خود دارد و نامش به عنوان يكي از مقاصد تعطيلات هتل جهانگردي ديزين آخر هفته براي ساكنان شهرهاي نزديك آن شناخته مي شود. اين روستا به سبب داشتن باغات و مزارع سرسبز و رودخانه هاي خروشان يكي از مقاصد تماشايي براي گردشگران مي باشد و به همين سبب به عنوان روستاي توريستي و نمونه هدف گردشگري شناخته شده است.

:
برچسب‌ها:

نويسنده :chapmankart
تاريخ: 1397/5/29  ساعت: ۰۹

 

روستاي گچسر به دليل طبيعت بسيار زيبا و قرار گيري باغ لاله ها در نزديكي آن، در بهار طرفداران زيادي دارد و يكي از مقاصد زيبا به شمار مي رود.- اگر ساكنن پايتخت هستيد و به دنبال مقصدي براي گذران يك آخر هفته ي به يادماندني مي گرديد، پيشنهاد هتل گچسر ما به شما گچسر است.  اين روستا در ميان يكي از زيباترين جاده هاي ايران قرار دارد و همين جاذبه ي آن را چندين برابر مي كند.براي رسيدن به روستاي گچسر بايد راهي يكي از زيباترين جاده هاي ايران شويم كه نامش تداعي كنده پيچ و خم هاي كوهستاني در ذهن ماست. جاده چالوس كه با نام رسمي جاده ۵۹ شناخته مي شود، از ميان شهر كرج در استان البرز آغاز و به شهر چالوس در مازندران منتهي مي‌شود. اين جاده بي نظيرترين مناظر و چشم‌اندازهاي بكر و طبيعي را در خود جاي داده و از پرطرفدارترين مسيرهاي منتهي هتل آپارتمان ستاره ابي طالقان به شمال كشور به شمار مي رود.با پشت سر گذاشتن هر پيچِ اين جاده، منظره اي تازه غافلگيرتان مي كند و چشم اندازي خاص را به چشمانتان هديه مي دهد. در اين ميان جاده هاي فرعي زيادي وجود دارند كه هريك به روستايي منتهي مي شود كه هر كدام ديدني هاي بسيار دارند و در اين ميان نام گچسر ما را به دنيايي متفاوت مي كشاند...

:
برچسب‌ها:

نويسنده :chapmankart
تاريخ: 1397/5/29  ساعت: ۰۹

 

باغ پرندگان پارك شهر ۸ قفس وسيع و ۲ محوطه باز دارد و گونه‌هاي مختلفي را در خود جاي داده است كه برخي از آنها عبارتند از: طوطي‌هاي برزيلي، هفت رنگ، سبز، آرا و رنگي، كپك، بلدرچين، مرغ عشق، عروس هلندي، انواع كبوترهاي غيرمتعارف زينتي، انواع طاووس، انواع واريته‌هاي قرقاول، انواع بوقلمون، مرغ‌هاي زينتي هلندي و مرغابي. ر عصر حاضر هتل ديدار تهران پرنده نگري به يكي از فعاليت هاي جالب توجه تبديل شده و هر روز طرفداراني را به سوي خود مي كشاند. اين مساله باعث شد تا مسوولان شهر تهران نيز در سال 1393 به فكر مكاني براي انجام اين فعاليت بيفتند و بخشي از پارك شهر را به ايجاد نخستين سايت پرنده نگري تهران اختصاص دهند. پرنده نگران با استفاده از دوربين دوچشمي و كتاب راهنماي پرندگان بيشتر با اين موجودات آشنا مي شوند و مي توانند آنها را ببينند. اين مجموعه به دوربين‌هاي دوچشمي و تلسكوپ مجهز است و با برگزاري تور پرنده نگري رايگان، سعي دارد  هتل فرشته پاسارگاد تهران به شهروندان روش هاي انجام اين فعاليت پرطرفدار را بياموزد. بد نيست بدانيد كه پارك شهر در ايام مختلف سال ميزبان 40 گونه پرنده مي شود كه از انواع پرندگان ساكن، مهاجران زمستاني و تابستاني و مهاجران عبوري هستند.

:
برچسب‌ها:

نويسنده :chapmankart
تاريخ: 1397/5/29  ساعت: ۰۹

 

طي جنگ تحميلي ايران و عراق، يك پناهگاه با دو ورودي اصلي در ضلع جنوب شرقي پارك شهر ساخته شد تا مردم بتوانند در صورت لزوم به آن هتل ديپلمات تهران پناه ببرند. پس از اتمام جنگ اين پناهگاه تغيير كاربري داد و با همت مسوولان به آكواريوم و هتل بلور نمايشگاه ماهي هاي آب شيرين تبديل شد. اين آكواريوم زير نظر معاونت امور اجتماعي منطقه 12 فعاليت مي كند و مردم مي توانند از آن بازديد كنند. همچنين در اين مكان امكان خريد انواع ماهي و لوازم آكواريوم نيز وجود دارد. آدرس : ضلع جنوب شرقي پارك شهردر اسفند ماه سال ۸۸ بخشي از پارك شهر تهران نيز به باغ هتل آفتاب تهران پرندگان اختصاص يافت تا مراجعان بتوانند به تماشاي اين موجودات بپردازند. اين باغ در ۳ قطعه با مساحتي بالغ بر ۴۳۶۲ مترمربع احداث شد و ساخت، محوطه سازي، فضاي سبز و بركه، حصاركشي، روشنايي و ... آن بالغ بر 1 ميليارد و ۵۰۰ ميليون ريال هزينه در بر داشت.

:
برچسب‌ها:

نويسنده :chapmankart
تاريخ: 1397/5/29  ساعت: ۰۹

 

در بخشي از پارك شهر ساختماني به نام موزه صلح تهران ديده مي شود كه يكي از موزه‌هاي عضو شبكه بين‌المللي موزه‌هاي صلح به شمار مي رود. موزه هاي صلح با هدف ترويج فرهنگ صلح تاسيس مي شوند و تلاش مي كنند از طريق نشان دادن پيامدهاي ناگوار جنگ و خشونت و آثار زيان بار آن بر انسان‌ها و محيط زيست، جلوي اين پديده شوم را بگيرند. هتل مركزي تهران موزه صلح تهران در سال 1386 توسط اعضاي انجمن حمايت از قربانيان سلاح هاي شيميايي بنيان گذاري شده و تعدادي از قربانيان سلاح هاي شيميايي نيز به عنوان راهنماهاي موزه در آن فعاليت مي كنند. اين موزه تنها جايي براي تماشاي اشيا نيست و مي توانيد در آن به گفتگو با داغ ديدگان فيزيكي و روحي جنگ نيز بپردازيد و تجربه هاي تازه اي كسب كنيد. كاربرد سلاح هاي شيميايي در جنگ عراق عليه ايران و پيامدهاي آن موضوع مورد توجه در اين موزه است؛ اما موضوعات ديگري همچون بمباران اتمي هيروشيما و هتل مهرگان تهران ناكازاكي در ژاپن، جنگ‌هاي جهاني اول و دوم، كاربرد سلاح هاي ممنوعه در جنگ‌ها شامل بمب هاي خوشه‌اي، مين و سلاح هاي حاوي اورانيوم و آثار و عوارض هر كدام از اين سلاح ها نيز در موزه به چشم مي خورد. به جز ديدن ابزارآلات مورد استفاده در جنگ تحميلي ايران و عراق همچون ماسك‌هاي ضد شيميايي مي توانيد از امكانات ديگر موزه نيز استفاده كنيد كه عبارتند از: كتابخانه صلح، گالري هنر براي صلح، كارگاه هاي آموزشي، موزه مجازي و استوديوي ثبت تاريخ شفاهي.

:
برچسب‌ها:

نويسنده :chapmankart
تاريخ: 1397/5/29  ساعت: ۰۹

 

خيابان امام خميني تهران يكي از گذرگاه هايي است كه شما را به گشتي تاريخي و جذاب در تهران قديم فرا مي خواند و ديدني هاي بسياري را براي تان به نمايش در مي آورد. در ميان ساختمان هاي قديمي و جالب و موزه هايي كه در راستاي اين خيابان هتل توچال تهران قرار دارند، پارك شهر جاذبه اي بسيار متفاوت محسوب مي شود؛ جايي كه تنها يك بوستان معمولي نيست و بخشي از تاريخ تهران را در خود جاي داده است. اين پارك 25 هكتاري سال هاست كه در پايتخت جا خوش كرده و امروزه خاطرات بسياري از ساكنان قديمي اين شهر را زنده مي كند. پارك شهر قديمي ترين بوستاني است كه در تهران ساخته شده است و هنوز هم لحظات خوشي را براي تهراني ها رقم مي زند.  در ادامه با ما باشيد تا اين بوستان و امكاناتش را بيشتر بشناسيم... شايد امروزه اين پايتخت زيبا، شهري دود گرفته و شلوغ به نظر برسد؛ اما باز هم نمي توان زيبايي ها و ديدني هايش را ناديده گرفت. امروز مي خواهيم شما را با اولين رزرو هتل توچال تهران پارك اين شهر آشنا كنيم كه بارها و بارها نامش به گوش تان خورده و شايد از كنارش عبور كرده باشيد. مقصد امروزمان پارك شهر است كه در قلب تهران جاي گرفته و ساكنان اين شهر را به گشت و گذاري متفاوت فرا مي خواند. با كارناوال همراه باشيد و قدم در اين پارك بگذاريد تا لحظات خاطره انگيز و نوستالژيكي را تجربه كنيد...

:
برچسب‌ها:

نويسنده :chapmankart
تاريخ: 1397/5/29  ساعت: ۰۹

 

در زمان هاي گذشته، لذت تماشاي چرخ ماهي ها در حوض فيروزه اي خانه ها يا لذت دور هم نشيني با دوستان و همسايگان آن قدر شيرين هتل ساسان تهران و جذاب بود كه كمتر كسي پايش را براي خوش گذراني به بيرون از خانه مي گذاشت. هنوز پاي ماشين هاي كوچك و بزرگ به اين وسعت به شهر باز نشده بود و كوچه ها مملو از بچه هايي بود كه براي بازي گرد هم مي آمدند. كم كم آن خانه هاي نقلي و حياط دار جاي شان را به خانه هايي مدرن تر با ظاهري متفاوت دادند؛ روز به روز به ارتفاع ساختمان ها اضافه شد و خاطره اي از شيريني آن روزها بر جاي گذاشت.  رشد روز افزون ساختمان ها و كم شدن فضاي سبز باعث شد تا در شهرها فضاهايي به نام پارك يا بوستان به وجود آيد. اين فضاها ايجاد شدند تا ساكنان اين ساختمان هاي بلند بتوانند براي لحظاتي از چهارديواري خانه هاي هتل شيان شان دور شوند و دنيايي متفاوت را لمس كنند. كلانشهر تهران از جمله شهرهايي بود كه اين روند را در طي زمان پشت سر گذاشت و پارك ها يكي پس از ديگري در آن به وجود آمدند.

 

:
برچسب‌ها:

نويسنده :chapmankart
تاريخ: 1397/5/29  ساعت: ۰۹

 

يكي از مهم ­ترين و قديمي ­ترين مجموعه هاي جنگلي موجود در باغ گياه شناسي است كه عمليات اجرايي ايجاد اين مجموعه گياهي از سال ۱۳۵۱ آغاز  هتل گلستان تهران گرديده و همچنان تلاش مي كنند تا گياهان علفي و چوبي مناطق جلگه اي و ميان بند ارتفاعات جنگلي­ خزر جمع آوري و كاشته شود . در اين قسمت ۶۴ گونه درختي و درختچه ­اي از ۲۹ تيره گياهي وجود دارند. تعداد كل درختان موجود در مجموعه رويشي خزر برابر با ۵۰۲۴ اصله مي باشد . وقتي وارد اين رزرو هتل مهر تهران قسمت از باغ مي شويد رطوبت هوا به دليل درياچه مصنوعي كنار اين مجموعه، بالا مي رود و با درخت هاي سبز و تو در تو انگار قدم به داخل جنگل هاي شمال ايران گذشته ايد. جالب توجه است كه حتي خاك اين ناحيه را از شمال ايران آورده اند .

:
برچسب‌ها:

نويسنده :chapmankart
تاريخ: 1397/5/29  ساعت: ۰۹

 

پارك لاله از طريق تمامي خيابان هاي اطرافش قابل دسترسي مي باشد اما اگر مي خواهيد با خودروي شخصي به اين پارك برويد، حواستان به طرح هاي ترافيكي حاكم بر منطقه باشد. در صورت استفاده از وسايل حمل و نقل عمومي انتخاب هاي زير پيش روي هتل نووتل شما قرار دارند: مترواز خطوط مختلف مترو استفاده كنيد و خودتان را به ايستگاه مترو ميدان انقلاب اسلامي در خط ۴ مترو تهران برسانيد. با استفاده از يك تاكسي در خيابان كارگر شمالي و طي كردن يك مسير كوتاه مي توانيد به پارك لاله برويد. اتوبوساتوبوس‌هاي ميدان آزادي - ميدان هفت تير و ميدان آزادي - ميدان وليعصر در ايستگاه ضلع جنوبي پارك لاله توقف دارند و مي توانيد به وسيله ي آنها خودتان را به پارك برسانيد.  تاكسي براي آنكه با تاكسي به پارك لاله برسيد بايد خطوطي را انتخاب نماييد كه ار بلوار كشاورز، خيابان هتل فرودگاه امام فاطمي و خيابان كارگر شمالي عبور مي كنند. خطوط تاكسيراني در ميدان وليعصر، ميدان دكتر فاطمي، ميدان هفت تير و انقلاب اسلامي تاكسي هايي را براي رسيدن به پارك لاله دارند.

 

:
برچسب‌ها:

نويسنده :chapmankart
تاريخ: 1397/5/29  ساعت: ۰۹

 

هتل سه ستاره ورزش در قلب شهر تهران بزرگ با طراحي و دكوراسيون جديد و زيبا در خيابان حجاب خيابان فاطمي واقع شده است. هتل ورزش تهران داراي 24 واحد اقامتي با ظرفيت 59 تخت در انواع مختلف اتاق است و محيط رفاهي مناسب براي اقامت مهمانان  هتل ورزش تهران مهيا كرده است. همچنين داراي واحدهاي اقامتي 2 تخته، سه تخته، 4 تخته و سوئيت با كليه امكانات مطلوب هتل هاي 3 ستاره مي باشد و همچنين دسترسي آساني به مراكز تجاري و وسايل نقليه عمومي دارد. هتل ورزش با دارا بودن امكاناتي از قبيل رستوران و كافي شاپ با غذاها و نوشيدني هاي متنوع، مجموعه ورزشي شامل استخر، سونا و جكوزي، سالن پذيرايي چند منظوره، پاركينگ اختصاصي و همچنين اينترنت پرسرعت آماده پذيرايي از ميهمانان گرامي خود مي باشد . هتل ورزش اقامتگاهي مناسب  براي كساني است كه به دنبال اقامتي خوب و كم هزينه در تهران هستند. اين هتل از بهترين  هتل ورزش تهران سه ستاره مي باشد كه در مركز شهر تهران در خياباني كم تردد واقع شده است. هتل ورزش در نزديكي مراكز تجاري، موزه فرش و موزه هنرهاي معاصر قرار دارد و خدمات هتل ورزش تهران و امكانات خوبي را به مسافران ارائه مي دهد. سالن جلسات هتل آماده ميزباني مهمانان جهت برگزاري هرگونه مراسم و نشست‌ها است.

:
برچسب‌ها:

نويسنده :chapmankart
تاريخ: 1397/5/29  ساعت: ۰۹

 

امكانات مناسب از جمله زمين بازي كودكان، مسير ويژه دوچرخه سواري و آلاچيق هايي براي برپايي پيك نيك دغدغه اي براي يك روز مفرح برايتان هتل فرودگاه امام خميني باقي نمي گذارد.پارك لاله نام يكي از پارك هاي تهران است كه تقريبا در مركز شهر قرار دارد و از ديرباز مورد توجه شهروندان تهراني قرار داشته است. فضاي سبز، امكانات و ويژگي هاي خاص پارك باعث شده است كه بسياري از افراد براي دورهمي هاي دوستانه و قرارهايشان پارك لاله را انتخاب كنند. اين پارك با وسعت ۳۳۰,۵۳۸ مترمربع بخش كوچكي از شهر تهران را در بر مي گيرد اما خاطره هاي بسياري را در قلب خود جاي داده است.آب‌نما و جويبارهاي مارپيچ در بخش جنوب شرقي اين پارك تصويري از پارك هاي ژاپني را به نمايش مي گذارند و يكي از پرطرفدارترين فضاها به شمار مي روند. علاوه بر اين آبنماهاي سنگي، آبنماي مسجد، هتل فرودگاه امام خميني آبنماي مركزي، آبنماي ابوريحان و آبنماي پلكاني نيز در بخش هاي ديگر پارك قرار دارند. در جاي جاي پارك سوژه هاي زيادي منتظر لنز دوربين شما هستند تا تجربه اي متفاوت از عكاسي را در حال و هواي شهري برايتان خلق كنند.

:
برچسب‌ها:

نويسنده :chapmankart
تاريخ: 1397/5/29  ساعت: ۰۹

 

هتل جهانگردي شمشك جا گرفته در كوههاي سر به فلك كشيده البرز مركزي در نزديكي پايتخت است.در زمستانهاي زيبا و پوشيده از برفش مي توانيد در هتل جهانگردي شمشك محوطه هتل از تله كابين و تله اسكي بيشترين لذت را از سفر خود هتل جهانگردي شمشك ببريد.هر چند در زمستان هتل فاقد پاركينگ است و به دليل مسير برفي و لغزنده آن براي رسيدن به هتل بايد از راه پله استفاده كنيد، ولي ارزش اين را دارد كه براي لذت بردن از مجموعه پيست و تفريحي دربندسر و تله كابين ديزين كه در نزديكي هتل قرار دارد، سري به اين منطقه تفريحي و ورزشي بزنيد. تابستان هاي هتل شمشك بسيار زيبا و داراي آب وهواي دلپذيري است كه مي توانيد براي فرار از شهرهاي شلوغ و آلوده به اين هتل آمده و هتل جهانگردي شمشك در اين هتل سفري به ياد ماندني را براي خود رقم بزنيد.اين مجموعه اقامتي در هتل جهانگردي شمشك يكي از مناطق بكر و طبيعي اين منطقه قرار دارد و طي ساليان گذشته با وجود ساخت و ساز منطقه ،موقعيت خود را حفظ كرده است. آب و هواي اين منطقه در تمام فصول سرد است و منطقه ييلاقي به شمار مي رود.  هتل جهانگردي شمشك داراي 11 اتاق 2 تخته، سه سوئيت 4 تخته و يك سوئيت ويژه 4 تخته است.

:
برچسب‌ها:

نويسنده :chapmankart
تاريخ: 1397/5/29  ساعت: ۰۹

 

در محله ي عودلاجان تهران، در محور تاريخي - فرهنگي - تجاري امام زاده يحيي، در دوره قاجار حمامي به دست دو بانو احداث شد كه اهالي اين محل و محله هاي اطراف به آن مي رفتند و غبار و خستگي بدن را مي شستند. اين حمام پس از گذشت سال ها هتل فردوسي تهران و تغييرات فراوان، پابرجا و بر خلاف ساير هم نوعانش از گزند آسيب در امان مانده است. اقبال خوب اين حمام سبب شد تا آن را مرمت و بازسازي كنند و به يك مكان گردشگري در محله قديمي تهران تبديل شود. حمام نواب در سال ۱۳۸۵ در فهرست آثار ملي به ثبت رسيد و پنج سال پس از آن به به همت شهرداري منطقه ۱۲ تهران و اتحاديه صنايع دستي كشور و سازمان ميراث فرهنگي صنايع دستي و گردشگري استان به مركز صنايع دستي شهر تهران تغيير كاربري داد.كاربري اصلي اين حمام در سال ۹۰ تغيير كرد و به هتل جهانگردي ميگون خانه هنر و صنايع دستي و رستوران تبديل شد. شما مي توانيد صنايع دستي شهرهاي مختلف ايران را در اينجا مشاهده و خريداري كنيد. همچنين يك روز به يادماندني را در رستوران حمام نواب در كنار دوستان و همراهان خود تجربه كنيد.

:
برچسب‌ها:

نويسنده :chapmankart
تاريخ: 1397/5/29  ساعت: ۰۹

 

امروز حمام براي ما، محلي است براي پاكيزگي تن و زدودن غبار از جسم؛ اما در گذشته حمام ها عمومي بوده و  علاوه بر نظافت، مردم همديگر را ملاقات مي كردند و از اخبار محل با خبر مي شدند. گاه اتفاقاتي جالب و ميمون هم در اين ديدارها مي افتاد، مثلا هتل پارسيان آزادي خانواده اي براي پسر خود، دختري را مي پسنديدند و ... حمام هاي قديمي بسيار باصفا و بزرگ بودند و برخي از آن ها تزييناتي چون كاشيكاري و نقاشي و كاربندي و... داشتند؛ از اين حمام ها تعداد بسياري تخريب شده؛ اما برخي ديگر تا به امروز باقي مانده و تغيير كاربري داده اند و به موزه، فروشگاه، رستوران و... تبديل شده اند. در تهران نيز در اواخر دوره قاجار تعداد ۱۸۲ حمام وجود داشته كه امروز تنها تعداد اندكي از آن باقي مانده. حمام نواب در منطقه ۱۲ تهران، يكي از بناهايي است كه بازسازي و به خانه هنر و صنايع دستي تبديل شده است. كارناوال امروز به بازديد حمام نواب مي رود و همراهان خود را با يكي از جاذبه گردشگري تهران آشنا مي كند.تا به حال نام بازارچه حمام نواب را شنيده ايد؟ اين نام بازارچه اي معروف و قديمي در هتل تاج محل تهران خيابان ري، كوچه "دردار غربي" است. قديمي هاي ساكن اين محل به خوبي از حال و هواي اين بازاچه و حمام مشهور نواب تعريف مي كنند. در گذشته حمام به شكل امروزي نبود و در برخي محله ها يك حمام عمومي با معماري خاص توسط خيري ساخته مي شد تا مردم از آن استفاده كنند.

:
برچسب‌ها:

نويسنده :chapmankart
تاريخ: 1397/5/29  ساعت: ۰۹

 

اين دو درياچه در منطقه اي كوهستاني قرار دارند و در فصول گرم سال با آب و هواي خنك از شما پذيرايي مي كنند.با پشت سر گذاشتن مسيري كوهستاني و سنگلاخي، در نزديكي شهرستان دماوند به درياچه اي مي رسيم كه با آب شيرين خود طعمي تازه به طبيعت هتل اوين تهران بخشيده است. نام اين درياچه تار مي باشد و به عنوان يكي از ديدني ترين جاذبه هاي طبيعي استان تهران به شمار مي رود. درياچه تار در مدخل كوه و در ارتفاع ۲۵۰۰ متري از سطح دريا قرار دارد و از شمال غرب به جنوب شرق كشيده شده است.  بيشترين طول اين درياچه لوزي شكل ۱.۳ كيلومتر مي باشد و به طور ميانگين ۴۰۰ متر عرض دارد. حوزه آبخيز درياچه تار ۴۶.۱۰۹۷ هكتار مي باشد. در فصول پر آبي عمق آب به ۵۰ متر است اما در فصول كم آبي به ۴۰ متر مي رسد. با نيم ساعت پياده روي از شرق درياچه تار ، درياچه ي ديگر موسوم به هوير با عمق ۱۵ متر ديده مي شود كه مساحت حوزه آبخيز آن ۱۳.۶۷۶ هكتار مي باشد. درياچه هاي تار و هوير مانند دو فرزند طبيعت هستند كه در فاصله ي ۵۰۰ متري از هم قرار دارند و كوه هاي هتل طوبي تهران البرز از آنها ميزباني مي كنند. درياچه ي هوبر به طور ميانگين داراي ۹۰۰ متر طول و ۱۵۰ عرض مي باشد و توسط كوهي موسوم به كوه دوبرار از درياچه تار جدا شده است.ماهيگيري در درياچه تار تفريحي لذت بخش است.

:
برچسب‌ها:

[ ]